• Wpisów: 2810
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 01:37
  • Licznik odwiedzin: 325 564 / 3268 dni
 
insomniaa
 
Nie lubię ludzi, których ulubionym zajęciem jest knucie intryg i bicie piany. Wydaje mi się, że mają tak nudne życie, że muszą je sobie urozmaicić takimi tanimi sensacjami. Wystarczy puścić w eter plotkę, żeby wywołać gównoburzę - to działa jak taki clickbait, tylko w realnym świecie.

Ostatnio zostałam zamieszana w taką dziwną sytuację i zaspamowana wiadomościami od intelektualnych ameb sparaliżowanych od oczu w górę. Oczywiście sprawczyni zamieszania zamiast mnie przeprosić za pierdolenie farmazonów usiłowała mi wmówić, że to przecież prawda "bo pół miasta tak mówi". Bystrość pomyślunku porażająca niczym u ociężałego umysłowo orangutana. Z każdą nową wiadomością w mojej głowie pojawiał się krzyk "-Halo, onkologia? Rak wam spierdolił!" o.O

Nie mieści mi się w głowie jak głupią cipą trzeba być, żeby coś takiego odjebać i jeszcze grozić ludziom na fb paragrafami z KK w ogóle nie związanymi ze sprawą.
Śmiech na sali, płacz na polu ;D

Niektórzy ludzie pewnie myślą (chociaż może "myślą" to za mocne słowo), że mózg jest jak mydło - ubędzie go gdy się go użyje. Szkoda, że takich ludzi nie można zawczasu odstrzelić (o! jakie życie byłoby wtedy piękne!) tylko trzeba czekać na karmę i selekcję naturalną.


Wczoraj był Dzień Pocałunku. Z tej okazji życzę wszystkim, którzy coś do mnie mają, żeby cmoknęli mnie w dupę.
Dzisiaj natomiast był Dzień Seksu. Toteż życzę wcześniej wspomnianym, żeby się pierdolili.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Insomniaa mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego