• Wpisów: 2810
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 01:37
  • Licznik odwiedzin: 325 564 / 3268 dni
 
insomniaa
 

Wolny dzień wykorzystałam chyba na 200%.
Wcześnie rano pobudka, cztery godziny walki z małpim gajem wokół chałupy, jedna przerwa na papierosa. Łapki mnie bolą od szarpania się z tymi żywopłotami, ale przynajmniej mogłam się w ten sposób wyżyć.

Po południu szybkie manewry ^^
Późne popołudnie spędziłam z Misiaczkiem ;*
Wybieraliśmy się na spacer po Niemcowni, ale na spontan poszliśmy do A. i M. na piwko i pogaduchy. Tzn. ja akurat piłam wino, tak jakoś wyjątkowo mnie naszło ;D (a po winie cnota ginie xD).

Wieczorem zasnęłam w locie nad poduszką. Przespałam 10 godzin! W końcu udało mi się odespać te wszystkie zarwane noce. Może to przez to spanie "na Amisza"? ;D ;*

Niestety dzisiaj był powrót do patologii.
A propos patologii odwiedził nas Bąbelek. Szkoda, że nie było czasu żeby zamienić kilka słów.


Może jednak to nie sen i odpoczynek dają siłę. Największy zastrzyk energii dają zajebiści ludzie. Nawet krótki kontakt z nimi daje niezłego kopa. Właśnie tego ostatnio mi brakowało.
Teraz nikt nie zabierze mi uśmiechu z pyska ;) ;)
Dla takich chwil się żyje. Dla takich ludzi.

Ktoś mądry napisał kiedyś na FB: "Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować, płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu".
i jeszcze to: "Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment który ci został, jest wartościowy. Dziel go ze szczególnymi ludźmi. Będzie wart jeszcze więcej."
Hmm... Mądre słowa pisane na długo zostają nam w głowie, czyż nie? ;)


A teraz biorę się za kończenie wpisu zatytułowanego roboczo trzema literami. Wpisu, który składam już czwarty dzień na klawiaturze, a w myślach jeszcze dłużej. Muszę gdzieś przelać wszystko co mi leży na serduchu i kłębi mi się w głowie.

________________________________________________________
sky & sand
we'll be back

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Insomniaa mogą komentować ten wpis.