• Wpisów: 2956
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 10 dni temu, 01:54
  • Licznik odwiedzin: 345 804 / 3769 dni
 
insomniaa
 
Znowu zaniedbuję bloga. Może dlatego, że ostatnio mam za dużo na głowie i to wszystko wkurwia mnie, przytłacza i doprowadza do łez...

A może dlatego, że od wtorku jestem już stara i niedołężna ;P
Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o mnie tego dnia <3 Tym, co pisali, dzwonili, śpiewali, przybyli, ucałowali, uściskali.
Tzn. dziękuję tym prawdziwym, najważniejszym, wyjątkowym <3

Bo wiecie co mnie najbardziej wkurwia w moje urodziny? To, że ludzie, którzy na co dzień mają na mnie wyjebane, rzucają mi kłody pod nogi, robią mi na złość i uprzykrzają mi życie, w moje urodziny nagle przymilają się, składają życzenia, po prostu miód i cukier i klepanie po ramionach. Nienawidzę takiego fałszu, takiej obłudy, szopek i cyrków. Szacunek i sympatię do drugiej osoby powinno się okazywać na każdym kroku, a nie tylko od święta, bo wtedy tak wypada. M.in. właśnie dlatego na fb mam ukrytą datę urodzin - bo mam gdzieś spam od ludzi, którzy na ulicy nawet "cześć" nie odpowiedzą.

Czego więc mogę sobie życzyć?
Zacytuję Męskie Granie, bo te słowa do mnie przemawiają:
"Życzymy sobie i wam, by nas było stać
Na święty spokój
Szczęścia ile się da, miłości w bród
Mądrych ludzi wokół"


PS: Dlaczego człowiek docenia coś dopiero wtedy, gdy staje przed wizją utraty? Dlaczego łapiemy coś mocniej dopiero, gdy zaczyna nam uciekać? Czy nie można starać się i dbać o relację każdego dnia?

PS2: Czasem trzeba upaść na samo dno, by mieć się z czego odbić.

PS3: Ktoś ostatnio rzucił na mnie klątwę. Nie będę tu przytaczać tych słów, napiszę tyle, że chodziło o przywołanie karmy. Nosz kurwa, gdyby ciebie dotknęła karma, to już dawno byś zdechł -_-
Wyczuwam złą energię wokół siebie. Księżyc maleje, więc trzeba odpalić czarną świecę i oczyścić atmosferę. Sage that shit!

PS4: Nie wiem czy dobrze robię... Nie wiem czy tego chcę... Mój Aniele Stróżu, uratuj mnie jeszcze raz!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Insomniaa mogą komentować ten wpis.